Як вибрати РУШНИКОСУШНИК?
Не можна уявити жодну ванну кімнату без полотенцесушителя, це незамінний пристрій для будь-яких ванних кімнат і душових, а також для лазні, сауни або кухні, адже він може не тільки швидко просушити мокрі рушники і випрану білизну, але і створити додаткове тепло, зменшити вологість повітря і кількість конденсату. Сучасні рушникосушки завдяки витонченим дизайнам ще й прикрасять приміщення. Рушникосушки застосовують не тільки в квартирах, але і в різних оздоровчих і спортивних комплексах, салонах краси, масажних кабінетах, готелях, медичних установах і т.п. У нашому інтернет-магазині https://santehmarket.in.ua представлена велика кількість полотенцесушителей всіх типів і дизайнів, який вам підійде? Давайте розберемося:
Вибір рушникосушки
Вибираємо хороший і якісний РУШНИКОСУШНИК для ванної кімнати.
Розглянемо основні параметри.
Рушникосушки ділять:
за джерелом тепла: водяні та електричні
за матеріалом виготовлення: з нержавіючої сталі, звичайної сталі з покриттям, міді і т.д.
за формою: у вигляді драбинки, зигзага, поворотні і т.д.
Який РУШНИКОСУШНИК краще - водяний або електричний
Сушки для рушників водяні, електричні і комбіновані. Звичніше всього для користувачів водяні рушникосушки, що працюють від системи гарячого водопостачання. Електричні рушникосушки підключаються до звичайної електророзетки (або до прихованої електропроводці) і їх робота не залежить від можливого відключення гарячої води. Також існують складні рушникосушки - комбіновані, що використовують і електрику, і гаряче водопостачання.
Водяні полотенцесушителі поширені в Україні, оскільки характеризуються простотою і надійністю конструкції, не вимагають енерговитрат і відрізняються довговічністю. Але на ефективність роботи таких приладів безпосередньо впливає температура води в системі ГВП, регулювати ступінь нагрівання самостійно користувач не може, початковий прогрів приміщення досить повільний, а при централізованому відключенні гарячої води водяний прилад стає марним. Ряд цих недоліків часто змушує покупця розглянути інші варіанти, ми також при частих перебоях з водою рекомендуємо встановлювати електричний сушитель рушників.
Рушникосушки на воді стаціонарно закріплюються на стіні і місце розташування залежить від особливостей розміщення стояка з гарячою водою. Щоб вибрати хороший водяний РУШНИКОСУШНИК для ванної кімнати, необхідно в першу чергу дізнатися який робочий і опресовування тиск у системи водопостачання будинку (зазвичай це близько 4-6 атм, але в разі гідроударів може зростати і до 10 атм). Тому для надійної і безаварійної роботи водяного полотенцесушителя рівень робочого і максимального тиску, яке він витримує, повинен бути в межах тиску магістральної системи. Технічні дані рушникосушки наводяться в паспорті моделі або в керівництві по експлуатації. Для водяних полотенцесушителей, що підключаються до автономної системи опалення та водопостачання в приватному будинку з робочим тиском в 2-3 атм, таких обмежень немає.
Електричні прилади характеризуються широким модельним рядом і безліччю форм. Але, на відміну від водяного полотенцесушителя, електричний вимагає великих витрат і служить не настільки довго. Слід зауважити, що зазвичай електричні рушникосушки стоять більше, ніж водяні.
При виборі рушникосушки на електриці необхідно обов'язково уточнити клас його захисту (IP), його потужність і якість вологоізоляції електрокомпонентов, оскільки приладу має бути робота у вологому середовищі і ви однозначно не хочете отримати удар електрикою. Стандартна потужність таких електроприладів невелика і підходить тільки для додаткового опалення ванної кімнати невеликих розмірів. Для приміщень значних габаритів бажано встановлювати кілька рушників або ж вибрати альтернативний спосіб опалення, наприклад, за допомогою вологозахищених або інфрачервоних обігрівачів.
Як уже згадувалося, існують і комбіновані рушникосушки, які є гібридом водяних і електричних і можуть забезпечувати безперебійну роботу протягом всього року. Але, як і будь-який прилад 2 в 1, вони відрізняються більш високою ціною, тому не користуються такою популярністю як їх звичні аналоги. Також скласти думку в побуті що «все в одному» не завжди добре і довговічне.
рушників з нержавіючої сталі та ін. Матеріалів
Якщо говорити про матеріали, з яких роблять рушникосушки, то варіантів досить багато - звичайна сталь з різноманітними покриттями, нержавіючої сталь, мідь, латунь і т.д. Вибір матеріалу дуже важливий для рушників водяних, оскільки внутрішня поверхня труб полотенцесушителя активно піддається процесам руйнування через постійного контакту з гарячою водою. Найдорожчими визнаються рушникосушки зі сталі, але, на жаль, не дивлячись на різні покриття труб, вони досить швидко піддаються корозії всередині і втрачають приємний вигляд зовні. Рушникосушки, виготовлені з нержавіючої сталі, набагато менш схильні до руйнівних процесів від води, довго зберігають приємний зовнішній вигляд і тому популярні у покупців, хоча і відрізняються не найнижчою ціною. Але слід пам'ятати, що на нержавіючі рушникосушки, на жаль, сильно впливають блукаючі струми, характерні для багатоквартирних міських будинків і призводять до поступового руйнування стали, виводячи РУШНИКОСУШНИК з ладу. Довгостроковим і надійним варіантом визнаються рушникосушки з міді, але їх досить висока вартість не дозволяє їм стати товарів масового споживання.
Форма рушникосушки
Зараз рушникосушки можна знайти в найрізноманітніших формах і варіантах кольору, що дозволяє покупцеві без праці придбати модель під інтер'єр і стиль обробки ванної кімнати. З пропонованих варіантів дизайну найбільш практичні рушникосушки у вигляді «драбинки», оскільки завдяки численним поперечин навіть при невеликому розмірі вони дозволяють максимально просушувати білизна і обігрівати кімнату. Але при покупці сушітеля- «драбинки» не забудьте перевірити підключення до системи водопостачання, якщо раніше у ванній кімнаті був встановлений водяний РУШНИКОСУШНИК у вигляді традиційної змійки (можливо буде потрібно переробка труб). Якщо вибирати РУШНИКОСУШНИК звичної форми, то варіантів «зигзагів» і «змійок» на ринку теж вкрай багато і ціна на них зазвичай менше, ніж у «драбинок». Окремим видом представлені рушникосушки з поворотними секціями - вони дуже зручні і практичні завдяки більш вільному розміщенню перекладин, але варто шукати такі вироби тільки високої якості, так як такий РУШНИКОСУШНИК містить рухомі деталі.
Крім форми рушникосушки відрізняються також і за кольором завдяки зовнішньому покриттю - «металік» (хром), білі, позолочені, матові і поліровані, «жовтого» і «червоного» металу і т.д. При цьому дизайн полотенцесушителя на його роботу активного впливу не робить і залишається на вибір набувача.
При покупці важливо не забути про розміри і спосіб під'єднання рушникосушки - ретельно виміряйте передбачуване місце розміщення, а також розташування і діаметр труб підключення (для водяних полотенцесушителей). Істотною умовою для безпечної і довгострокової роботи сушителя для рушників буде його якісна установка, тому не радимо економити на професійному монтажі, це допоможе уникнути проблем з приладом в майбутньому.
В цілому, головні критерії вибору полотенцесушителя водяного та електричного перераховані, але якщо вам потрібно вибрати кращий РУШНИКОСУШНИК для ванної кімнати або душової, зателефонуйте менеджерам santehmarket.in.ua для отримання кваліфікованої консультації.