Категорії

ДОСТАВКА


 

Виконує доставку по Києву, в інші міста і регіони відправка транспортними компаніями*.

► Незалежно від способу оплати товару, доставка здійснюється згідно з діючими правилами до під'їзду покупця в адміністративних межах м.Києва.

► Безкоштовна доставка товару по Києву здійснюється при сумі покупки понад 3000 Грн. До 3000 Грн вартість доставки погоджуйте з нашими менеджерами.

► У разі непередбачених обставин через який не надається можливість прийняти товар, необхідно якомога раніше зв'язатися з нами за контактними телефонами.

► Підписуючи постачальних талон, при отриманні товару, покупець підтверджує отримання товару в зазначеній кількості і належної якості. Після підписання доставочного талона претензії по кількості і якості доставленого товару не приймаються.

► Служба доставки залишає за собою право відмовитися від доставки товару у випадках, коли:

◎   Покупця не виявилося в зазначеному місці доставки.

◎   Водій не зміг додзвонитися до одержувача.

◎   Уповноважена особа відмовляється прийняти товар.

◎   Дорожні умови не дозволяють під'їхати до будинку покупця (ведуться дорожні роботи).

◎   Повторна доставка здійснюється платно і оформляється в касі магазину.

 

* По Україні доставка товарів здійснюється кур'єрською службою "Нова пошта"


 

Самовивіз

Ви можете придбати цікавить вас в будь-якому з магазинів сантехмаркет:

Україна, Київ, вул. Миропільська 4 пн-пт: з 9-00 до 18-30


 

По всій Україні.

Відправляємо товари траспортнимі компаніями в усі регіони України, після відправки висилаємо Трек-номер для відстеження вантажу.

Варіанти транспортних компаній: "НоваПошта", "Інтайм"

* Для більш детальної інформації звертайтесь за контактними телефонами.


 

Повернення товару

Повернення технічно справного товару проводиться ТІЛЬКИ в нашому магазині, при наявності паспорта, і платіжних документів на товар, що повертається, кур'єр для повернення не виїжджає.

Обмін і повернення товару здійснюється відповідно до Закону про захист прав споживачів, протягом 14-ти днів з моменту покупки Ви можете повернути товар за умови збереженої заводської упаковки і товарного виду товару.

Щоб уникнути непорозумінь, хотілося б спеціально звернути Вашу увагу на те, що в разі якщо куплений Вами товар не підійшов Вам, і Ви хочете його здати або обміняти, то Вам слід привезти його в наш магазин самостійно, якщо при покупці здійснювалася доставка, з Вас додатково утримується вартість доставки.Рівняти
Продовжити покупки Порівняти