Санітарна кераміка КЕРАМІН, про білоруський виробника

Санітарна кераміка КЕРАМІН, про білоруський виробника

Продукцію заводу Керамін (унітази, умивальники, біде) можна купити в нашому інтернет магазині https://santehmarket.in.ua в Києві з доставкою по Україні. Нижче ми опишемо про саме підприємство щоб було зрозуміло чому такою популярністю користуються сантехніка, кераміка цього виробника і звичайно справа не тільки в низькій вартості. Тепер докладніше ...

ВАТ "Керамін" - найбільше в Європі підприємство з виробництва високоякісних будівельних матеріалів: керамічної плитки, керамічного граніту, виробів санітарної кераміки і цегли. Свою історію розвитку підприємство веде з 1950 року, з кожним роком підсилюючи свої позиції на ринку. Завод пройшов шлях від простого цегляного заводу до сучасного підприємства оснащеного передовою технологією і новітнім обладнанням. Сьогодні "Керамін" - це сучасний стиль і дизайн, що створює нову естетику сприйняття інтер'єру; це якість, надійність і доступність, за привабливою для покупця ціною, це престиж і гідність вибору. ВАТ "Керамін" об'єднує три структурних виробничих підрозділів: "Завод керамічних плиток", Завод "Будфарфор", "Мінський керамічний завод".

З 1990 року підприємство співпрацює з італійською фірмою SACMI ( "Сакми"), лідером з виробництва обладнання для випуску керамічної плитки. Встановлені на лініях нові версії декоруючих машин дозволяють випускати якісну плитку складного і модного дизайну, актуальну і цікаву для самого вимогливого покупця. Сьогодні стало можливим імітувати різні фактури натурального каменю, текстильних матеріалів, дерева, металу. Підприємство постійно веде роботу по оновленню асортименту продукції, що випускається. Вивчається досвід провідних підприємств Іспанії та Італії в розробці нових моделей плитки і застосування новітніх технологій. Тому товарна програма щорічно оновлюється в середньому на 30%. Щорічно в новій товарній програмі залишаються кращі колекції минулих років, які мають високий рейтинг.

З 1997 року на обладнанні італійської фірми "SACMI" розпочато виробництво унікального матеріалу - керамічного граніту. "Керамін" є першим, на пострадянському просторі, виробником глазурованого керамічного граніту. Керамічний граніт являє собою нове покоління кераміки, яка не просто імітує природний камінь, але за допомогою використання природної сировини і сучасних високих технологій відтворює властивості натурального каменю.

У 2009 році на підприємстві впроваджена нова технологічна лінія FMP 2950 по виробництву габаритного керамічного граніту (формати 600х300 мм, 600х600 мм, 600х1200 мм), який використовується для облицювання навісних вентильованих фасадів та підлог. Завод "Будфарфор" є одним із структурних підрозділів ВАТ "Керамін" і займається випуском санітарної кераміки з 1985 року. Для виробництва застосовуються сучасні технології: лиття під високим тиском в полімерних формах, технологія "клеєного кільця", глазурування на автоматичних лініях з роботами напилення, випал в сучасних, автоматизованих печах.

Санітарну кераміку "Керамін" від інших конкурентів відрізняє європейську якість за прийнятною ціною, використання імпортної сировини, сучасний модний дизайн, абсолютна білизна і бездоганну якість глазурі, точна геометрія вироби, зручність експлуатації, широкий асортиментний ряд. Санфарфор є більш дорогим матеріалом за рахунок того, що, крім білої глини, у виробництві використовується польовий шпат, що забезпечує рівень водопоглинання до 1%. Такі унітази служать до 30 років. Вироби з порцеляни легше чиститься і миється і не зберігає запахи. Сантарная кераміка "Керамін" - це 100% фарфор.

Поделись с друзьями:

2019-06-29 Home, Статті 973

Рівняти
Продовжити покупки Порівняти