Установка душової кабіни

Установка душової кабіни

Правильний, грамотно проведений вибір - ось що повинно передувати покупці і установці душової кабіни. Перш за все, необхідно визначитися з основними параметрами - площа душової кабіни, бажаний набір функцій. Виходячи з цього визначається прийнятна ціна і виробник.

У більшості випадків душова кабіна купується як альтернатива ванній - для більш раціонального використання місця в санвузлі. Тут важливо знайти баланс між прагненням заощадити місце і власним комфортом. Наймініатюрніші душові кабінки на ринку мають розміри всього 70х70 см. Такий варіант зручним не назвеш.

Кабіни економ класу, як правило, не мають задніх стінок. Більшість моделей розраховане на пару з вже облицьованими стінами.

Кабіни середнього класу обов'язково мають задню стінку, обладнання для гідромасажу, пару видів душів, підсвічування, вентиляційну систему. Встановлюються вони незалежно від облицювання стін.

Багатофункціональні душові кабіни преміум класу вражають різноманітністю функцій - це складно влаштований гідромасажний кабінет, який також може використовуватися як парна або сауна. Додаткові опції (типу оснащення МП3, радіо і навіть відеопанеллю, іонізатором повітря) не менше численні.

Кабіни середнього і преміум класу (на відміну від економ виробів) мають повний комплект необхідних деталей для підключення до каналізації та електромережі. Про матеріали, з яких виготовлені кабіни, теж необхідно сказати пару слів. Найбільш затребувані на ринку так звані комбіновані кабіни. Піддон, дах, задня стінка у таких кабін, як правило, виконані з акрилу (як більш дешевого матеріалу), дверцята - з загартованого скла. Акрилові дверці погані тим, що схильні до пожовтіння з плином часу. Напрямні, як правило, виготовлені з алюмінію.

Основні етапи робіт по установці душової кабіни:

  • збірка.
  • підключення до води і каналізації.
  • підключення до електромережі.

Самостійна установка душової кабіни - справа досить складна, потребує пунктуального виконання доданих інструкцій. Установка піддону можлива тільки на бездоганно вирівняну підставу. Точність установки перевіряється водяним рівнем. Регулювання рівня ведеться закручуванням гвинтових ніжок з фіксацією контргайками. Під акриловий піддон недорогий кабіни може знадобитися бетонна подушка, щоб попередити його прогинання. На задній стінці в моделях середнього класу, як правило, змішувач вже встановлено, змонтовані форсунки, душ, полички, мильниці. При установці задньої стінки потрібно якісно заповнювати герметиком місце контакту з піддоном, то ж відноситься до всіх стиках і місцях можливих протікань. Монтаж змішувача та іншого устаткування можливий тільки після повного висихання герметика. Установка скляних дверцят вимагає особливої обережності, тому що загартоване скло, незважаючи на його міцність, може зруйнуватися при неправильному поводженні.

Підключення до водопроводу ведеться з використанням гнучкого підведення. Не можна нехтувати установкою фільтрів механічного очищення. Важливе зауваження, що стосується установки душових кабін з функцією гідромасажу - тиск в системі має бути не менше 1,5 бар. Ряд видів масажних пристосувань вимагає тиску 2-3 бар. Цей показник треба перевіряти ще до покупки кабіни, так як при меншому тиску гідромасажні обладнання не працюватиме належним чином. Можливо, поліпшити ситуацію зможе установка підвищує насоса.

Далі кабіна підключається до каналізації. Піддон зазвичай укомплектований вбудованим запірним сифоном з гофрой. Не забудьте простежити, що рівень піддону повинен розташовуватися вище, ніж каналізаційна труба.

Поделись с друзьями:

2017-06-01 Статті 1139

Рівняти
Продовжити покупки Порівняти