Фільтр по каталогу

Ширина: v
Висота: v
Глибина: v
Потужність: v
Нагріваючий елемент: v
Напруга: v
Тип управления: v

КатегоріїВОДОНАГРІВАЧІ

 Позиції з 40 по 60 з 89 всього Позиції з 40 по 60 з 89 всьогоКупити водонагрівач \ бойлер в Києві

Сьогодні багато сімей при плануванні ремонту і навіть вже після його завершення прагнуть обов'язково купити водонагрівач, адже таке пристрій здатний в значній мірі підвищити комфорт повсякденного життя. Вам варто придивитися до водонагрівачів, якщо вдома часто трапляються перебої в подачі гарячої води. Крім того, вони користуються великою популярністю серед тих, хто облаштовує заміське житло і дачу. Там без побутового приладу, який здійснює нагрів води, просто не обійтися. Особливо це стосується сімей з маленькими дітьми.

Наш інтернет магазин Santehmarket.in.ua пропонує досить великий асортимент моделей в цій продуктовій категорії. В каталозі у нас на сайті ви зможете підшукати і придбати для себе оптимальний устрій за адекватною ціною. Найчастіше вартість залежить від типу і виробника, тому обов'язково придивіться саме до цих параметрів при виборі вироби до себе додому.

Дуже модними сьогодні є вбудовані моделі - вони вирішують одвічну проблему, тому що ергономічно і стильно встановлюються в спеціально відведене для них місце. Однак, можна купити і звичайне економічне пристрій, і тоді ви зможете поставити його по-старому - на кухні або у ванній кімнаті або навіть в туалеті. Все залежить від планування вашої квартири і конструктивних особливостей кожної кімнати.

За типом всі моделі діляться на накопичувальні і проточні.
Якщо коротко то основне їх відмінність полягає в принципі роботи:

Проточні вироби оснащуються дуже потужним Теном, завдяки якому нагрів води здійснюється миттєво. В середньому швидкість сучасних моделей дорівнює 6 літрів в хвилину. Цього цілком достатньо, щоб ні в чому собі не відмовляти. Головна перевага проточних нагрівачів полягає в їх компактності - вам не доведеться шукати місце для установки, адже монтуються вони зазвичай прямо під мийкою.
Накопичувальні вироби оснащуються баком, в якому зберігається і постійно підігрівається вода. Вони можуть володіти різним обсягом, починаючи від 5 літрів, закінчуючи 50-150 літрами і навіть більше. Ваш вибір повинен залежати від особливостей майбутньої експлуатації пристрою.

Електричні накопичувальні водонагрівачі в інтернет магазині Santehmarket.in.ua 

Електричні накопичувальні водонагрівачі - це бойлери, які нагрівають до заданої температури воду зібрану у внутрішньому баку, потім автоматично відключаються, "чекають" коли вода остигає і знову включаються для підтримки заданої температури. Завдяки теплоізоляції і автоматичного режиму роботи тенів, прилади для нагрівання води підтримують температуру на необхідному рівні. Є моделі бойлерів з ручним керуванням і електронні з комп'ютером де можна задати чіткий графік і температуру води за часом і з календарним графіком, таким чином коли вас немає вдома водонагрівач не працює а перед вашим приходом він може автоматично включитися за годину і нагріти воду. Такі системи дорожче але однозначно скоротять ваші витрати на електроенергію. Описувані бойлери здатні нагріти воду до 75-80 градусів, після чого вони підтримують дану температуру в автоматичному режимі. Так що нагрівання відбувається тривалий час, тобто поступово, пристрої для нагрівання води при використанні для дачі не вимагають значних витрат електроенергії.
Саме завдяки цьому їх якості, бойлери для будинку можна встановлювати практично в будь-якому приміщенні, де потрібна постійна потреба в гарячій воді. Ще одна перевага електричних накопичувальних водонагрівачів в тому, що нагріта вода може витрачатися одночасно декількома водозабірних точками. Ємність бойлерів може варіюватися від 10 до 500 літрів, вибирати той чи інший варіант треба відповідно до планованого витратою води. Практично всі водонагрівачі подібного типу працюють тільки під тиском водопровідної води, тобто є напірними.

Накопичувальні електричні водонагрівачі їх переваги та монтаж

простота і зручність в експлуатації;
низька вартість в порівнянні з іншими видами нагрівачів;
надійна конструкція;
низький рівень споживаної електроенергії;
можливість установки без отримання додаткових дозволів;
відносно низька вартість монтажних робіт та сервісного обслуговування.
Особливості установки електричних накопичувальних водонагрівачів
Монтаж електричних накопичувальних водонагрівачів може бути виконаний за допомогою поліпропіленових, сталевих або ж металопластикових труб. На трубопроводі, що здійснює подачу води, бажано встановити фільтр, який буде перешкоджати попаданню великих частинок всередину пристрою. До того ж можна встановити і фільтр, пом'якшує воду - це дасть можливість захистити ваш тен від освіти накипу. Кріпити нагрівач потрібно за допомогою міцних і міцних кронштейнів, здатних витримати вагу не тільки всього нагрівального пристрою, але і вага води в баку. При підключенні до електромережі потрібно передбачити наявність окремого автомата. Також необхідно зробити підключення до захисного заземлення та.

Модельний ряд

Одними з найбільш затребуваних накопичувальних електроводонагрівачів в Україні є прилади всесвітньо відомих компаній які і представлені в нашому інтернет-магазині Santehmarket.in.ua:

ARTI (Македонія), Atlantic (Франція / Україна), Gorenje (Сербія), Grunhelm (Китай), Nova Tec

Накопичувальні водонагрівачі цих виробників давно зарекомендували себе як надійні, енергоємні і довговічні. Настінні водонагрівачі Gorenje мають, наприклад, дуже плоский корпус а також естетичні зовнішні дизайни, оснащені електронним управлінням, яке дозволяє вибрати необхідний режим потужності і задавати потрібну температуру води.

Чи не дорогі бойлери Atlantic - дуже хороші, є моделі різного об'єму, не вимагають постійної додаткової профілактики, забезпечені якісним баком підвищеної якості. Окремо варто згадати апарати у всіх виробників призначені для дачі, вони мають гарний покриттям, внаслідок чого мають велику гарантію, при цьому перебуваючи в середній і низькій ціновій категорії.

Як купити водонагрівач в Києві недорого

Каталог нашого інтернет магазину Santehmarket.in.ua може похвалитися безліччю моделей - від самих бюджетних побутових водонагрівачів від 2000грн до великих приладів водонагріву, ціна на які становить понад 30 000 гривень.


Рівняти
Продовжити покупки Порівняти