Фільтр по каталогу

КатегоріїІНСТАЛЯЦІЇ

 Позиції з 1 по 20 з 66 всього Позиції з 1 по 20 з 66 всьогоСантехнічна інсталяція купити в Києві

На сьогоднішній день багато хто віддає перевагу консольним або підвісним виробам для ванної кімнати.
Стильні системи інсталяції дозволяють полегшити монтаж унітазу, раковини і іншої сантехніки. Їх можна кріпити як до несучих, так і до інших стін.
При використанні таких систем перекриття різної висоти стають додатковим ресурсом для установки сантехніки, а важкодоступні місця перетворюються в корисну площу.

Інсталяція сантехніки це спосіб кріплення підвісних установок: унітазів, раковин, пісуарів і біде. Ця система дозволяє заховати всі зайві елементи, трубки і поліпшити зовнішній вигляд санвузла, тим самим заховавши все непотрібне подалі від очей. За допомогою інсталяцій сантехніка набуває завершеного вигляду. Не дивлячись на те, що вона має таку просту конструкцію, вона є дуже важливим елементом, але коштує не дуже дешево.

Розрізняють два види інсталяцій.
Рамна конструкція включає металеву основу з сантехнічної комплектацією, яка зверху закривається гіпсокартоном або іншим оздоблювальним матеріалом.
Блокова інсталяція складається зі спеціальних пластин для унітазу і кріпильних елементів.
Купити інсталяцію в Києві для установки будь-якого санфаянса вигідно в інтернет-магазині Santehmarket.in.ua з доставкою по Києву та Україні, є сертифікати відповідності та гарантії кращих європейських виробників!

Інсталяція для унітазу (прихований бачок для унітазу)

Система інсталяції для підвісного унітазу стала новим кроком у розвитку сантехніки, ця інженерна знахідка організована за принципом «все зайве - геть з очей». Поява продуманої, надійної системи кріплення, справжнього міцного фундаменту під сантехніку навіть для гіпсокартонних стін відкрило нові можливості для планування приміщення і сучасних дизайнерських концепцій.

Унітаз підвісний з інсталяцією забезпечений вбудовуваним внутрістінного високотехнологічним комплексом, який ховає все підводиться комунікації. Тут з'являється можливість для вільного вибору розташування унітаза, біде, пісуари в кімнаті, адже модуль інсталяції абсолютно автономний щодо загальної системи комунікації. Вибір планування і можливість втілення найнесподіваніших концепцій тепер не за будівельною компанією, а самі власники квартири! Прихована установка комунікацій дозволяє вивільнити додатковий простір, а також вирішує питання гігієни, адже тепер у ванній кімнаті не буде важкодоступних при збиранні місць, де накопичуються забруднення.

Сантехнічні інсталяції для унітазу представлені установками відомих виробників у вигляді конструкцій зі сталевої рами з набором кронштейнів і кріпильних елементів, деталей ізоляції і бачком з регульованими настройками малого і повного змиву. Хтось ще не довіряє підвісну сантехніку і не поспішає встановити комплект підвісного унітазу, а даремно - каркас інсталяції з легкістю витримає вагу декількох чоловік, в технічних характеристиках вказана цифра в 400 кілограмів!

Перевагами систем інсталяції стала і практично безшумна робота зливного бачка прихованого монтажу.
Розробки відповідають сучасним еко-вимогам, економлячи витрата води бачка. Такі пристрої можуть зливати певний обсяг води або ж мати систему зупинки змиву (система start-stop), коли після пуску зливу спеціальною кнопкою може бути зроблена його зупинка.
Навіть якщо будуть виявлені труднощі в роботі механізму бачка, розбирати стіну не доведеться, доступ до механізму передбачений через панель клавіші змиву.

Сама ж клавіша зливу (кнопка змиву) стала функціональним продуктом високих технологій, який вирізняється інноваційним досконалістю рішень і своєрідністю дизайну.

В інтернет-магазині Santehmarket.in.ua ви можете придбати інсталяцію для унітазу за прийнятними цінами. Доставляємо швидко!

Система інсталяції для біде

Система інсталяції для підвісного біде дозволить легко підключити модель будь-якого бренду на довгі роки безперебійної роботи. Біде з інсталяцією забезпечено вбудовуваним внутрістінного високотехнологічним комплексом, який ховає все підводиться комунікації.
Тут з'являється можливість для вільного вибору місця установки біде в кімнаті, незалежно від розташування всієї системи комунікації. Проте, варто враховувати, що незважаючи на різноманіття можливостей в установці, монтаж біде необхідно виробляти близько унітазу, як правило на одній з ним висоті.

Монтажний елемент для біде представлений сталевий несучою рамою з необхідним набором складових частин: регульованими по висоті кріпленням для водорозеток і зливним коліном. Тому таку систему називають рамної системою інсталяції. Металева рама вмонтовується в стіну, після чого маскується декоративною панеллю. Туди ж ховається і підводка.

Підвісна сантехніка стає все більш популярною і це легко зрозуміти, адже візуально вона виглядає більш виграшно в порівнянні зі звичною для підлоги і дозволяє вивільнити додатковий простір, що дарує чудову можливість втілювати більше число сучасних дизайн-проектів.
Використання настінної підвісної сантехніки стало можливим завдяки розробці систем інсталяції, купити які можна в цьому розділі інтернет-магазину. Система дає можливість встановити важку конструкцію біде навіть на порівняно тонку перегородку. Причому, в надійності і міцності сумніватися не варто, системи інсталяції здатні витримувати величезну вагу.

Важливо врахувати, що інсталяція для біде буде служити бездоганно в разі точної грамотної установки відповідно до інструкції, а краще за допомогою професіонала.

Процес установки біде на інсталяцію відбувається в три етапи - установка каркаса, під'єднання водопроводу і монтаж біде. Самонесучу раму потрібно закріпити в чотирьох точках, на стіні і на підлозі, за допомогою спеціальних лапок, далі регулюється висота рами відповідно до висоти біде і встановлюються заглушки для захисту зливних і випускних отворів на період обробки стіновий поверхні. Не забувайте перед початком монтажу відключити воду.

Де купити

Купити інсталяцію в Києві Ви можете в магазині Santehmarket.in.ua. Ми здійснюємо доставку по всіх містах України. Перед прийомом товару Ви зможете перевірити його на наявність дефектів і переконатися в цілості й якість товару, а лише потім оплатити покупку. Ми пропонуємо Вам купити сантехніку в Києві. Ми гарантуємо високу якість продукції. У Вас з'явилися питання? Телефонуйте нам за контактним номером і ми допоможемо!

Інсталяція купити в Києві з доставкою Ви можете недорого у нас! Унітази, змішувачі, біде, комплекти, сифони - все це найвищої якості за найнижчими цінами Ви знайдете в нашому інтернет магазині Santehmarket.in.ua!


Рівняти
Продовжити покупки Порівняти