Фільтр по каталогу

КатегоріїУНІТАЗИ

 Позиції з 1 по 20 з 122 всього Позиції з 1 по 20 з 122 всьогоКупити унітаз в Києві

Досить складно уявити собі, квартиру, будинок, і будь-яке інше установа без туалетної кімнати, обладнаної порцеляновими або фаянсовими сантехнічними виробами. Щоб кожна людина відчувала себе комфортно вдома або на роботі, ми пропонуємо купити унітаз в інтернет-магазині Santehmarket.in.ua.
Сьогодні це технологічна продукція, що забезпечує користувачеві максимальний рівень комфорту і гігієни. У деяких моделях реалізований принцип економного витрати води, що відповідає вимогам сучасних тенденцій.
Якщо вам ближче звичні форми, можна купити підлоговий унітаз.
У нашому каталозі представлені моделі з боковим, нижнім і універсальним підведенням води.
Ви заощадите місце в приміщенні і збережіть корисну площу, якщо купите підвісний унітаз.
Виріб кріпиться до стіни, завдяки чому не порушується розкладка керамічної плитки на підлозі.

Сучасні виробники санфаянса випускають унітази різного дизайну і конфігурації, купити які можна в інтернет-магазині Santehmarket.in.ua за низькими цінами, що дозволяє навіть самому вимогливому покупцеві підібрати модель з урахуванням всіх своїх переваг і фінансових можливостей.

Різновиди унітазів

Унітази можуть бути класифіковані в такий спосіб:
підлогові, монтовані до підлоги за допомогою спеціальних болтів і гайок;
підвісні, у яких ніжка-підставу відсутня, а сам унітаз монтується на стіну до спеціальної металевої рамі всередині неї - інсталяції.

Залежно від конфігурації чаші виділяють унітази:
з поличкою (горизонтальний виступ в чаші): перевагою такої конструкції є відсутність бризок при експлуатації;
без полички: така конструкція полегшує підтримання чистоти.
Злив бачка унітазу може бути одинарним або подвійним. При одинарному зливі в чашу випускається відразу вся рідина з бачка, при подвійному - є можливість зливати лише частина вмісту. Унітаз з подвійним зливом дозволяє значно знизити споживання води, тому він є найкращим вибором для великих сімей.

Перед покупкою унітазу рекомендується вивчити розташування каналізаційних труб і розтруба в приміщенні. З урахуванням чого можна купити модель з косим, горизонтальним або вертикальним випуском води, який максимально підійде до розтруба, а також істотно полегшить монтаж і підключення виробу.

В інтернет-магазині Santehmarket.in.ua можна купити будь-які унітази. Різноманітність моделей з чашами різної форми дозволяють вибрати варіант для приміщення будь-якого інтер'єрного стилю. Низькі ціни в поєднанні з високою якістю товарів роблять кожну покупку вигідною.

Наш інтернет магазин продає сучасні унітази з кераміки які відрізняються різноманітністю конструкцій:
Підвісні унітази,
Приставні унітази,
Унітази-компакт,
З високим (підвісним) бачком,
Безободковие унітази,
Комплекти з унітазу і інсталяції,
А також - сидіння для унітазів

Як вибрати унітаз

Перед тим як купити унітаз, слід визначитися з конструкцією вироби. Залежно від типу монтажу розрізняють такі різновиди:
підлогові. Це класичний варіант унітазів. Вироби встановлюються на деякій відстані від стіни;
підвісні. Це більш дорогі за вартістю унітази, які монтуються на стіну санвузла. Це оптимальне рішення для малогабаритних кімнат;
приставні. Такі моделі розміщуються біля стіни туалету. Використовуйте цей варіант, якщо бажаєте залишити максимум вільного простору в приміщенні.
Крім цього, у нас Ви можете за доступною ціною придбати унітази для дітей. Від «дорослих» моделей вони відрізняються меншими розмірами і незвичайним яскравим дизайном.

Критерії вибору

-Матеріал.
Основне місце в нашому каталозі унітазів займають, безумовно, вироби з санфаянса. Вони досить міцні і здатні прослужити не одне десятиліття. Дорожчі за ціною унітази виготовляються з санфарфора. Незалежно від матеріалу виробництва поверхню виробів є максимально гладкою, щоб не вбирати запахи і сторонні включення.

-Висота.
Підбирається з урахуванням зростання найнижчого члена сім'ї, який буде користуватися цим пристроєм.

-Конфігурації.
Вона визначається формою чаші, бачка, випуску. Перераховані параметри підбирають, орієнтуючись на особливості санвузла і власні переваги.
Крім цього, конфігурація залежить від управління (звичайне кнопкове / важільне або за допомогою системи інсталяції).

-Тип бачка.
Буває покриттям або підвісним. Унітази преміум-класу переважно комплектуються бачками, що вбудовуються в стіну.

-Форма чаші.
Особливу популярність отримали козирькові конструкції. Але поряд з ними представлені моделі тарельчатого і воронкоподібного типу.

-Тип змивання.
Буває прямим і зворотним. Останній відрізняється більшою ефективністю, так як потік води омиває всю чашу.

-Функціональність.
Ми виконуємо продаж унітазів як стандартної конструкції, так і суміщених з біде. Сантехніка останнього типу виконує функції відразу двох виробів, що вигідно і за вартістю, і за певному місці в кімнаті. Також Ви можете замовити в нашому інтернет-магазині унітаз з антибактеріальним покриттям. Воно відповідає за високий рівень гігієнічності. А спеціальне антігрязевое покриття забезпечує простоту прибирання.

Де замовити

Інтернет-магазин Santehmarket.in.ua пропонує купити унітази в Києві і з доставкою в усі інші міста України. У каталозі представлені моделі різних цінових категорій - від дешевих до елітних, що дозволяє підібрати сантехніку під свій бюджет. Щоб замовити унітаз, оформіть покупку на нашому сайті або зателефонуйте нашим менеджерам.


Рівняти
Продовжити покупки Порівняти